w

Streamerka Twitch zarobiła ponad 800 tysięcy złotych jednym filmem, na którym pokazuje…

Jedna z topowych streamerek zarobiła ponad 800 tys. złotych, nagrywając jeden film. Jak można się domyślić, materiał był przeznaczony dla dorosłych.


Te najpopularniejsze, zagraniczne streamerki Twitch często przenosiły się z TTV na OF. Z jakiegoś powodu było to dość naturalne, szczególnie dla kobiet, które streamowały “baseny”. Teraz okazuje się, że przynosiło to ogromne zyski.

Amouranth pochwaliła się, że jednym filmem, na którym pokazuje się topless, zarobiła ponad 200 tysięcy dolarów, co w przeliczeniu daje około 800 tysięcy złotych. Film dostępny był i nadal jest za 39 dolarów.

Ponad 200 tysięcy dolarów za jeden film

Gdy streamerzy narzekają na stawki, inni na umowy z Twitchem, Amouranth po prostu pokazuje swoje piersi, zarabiając na tym abstrakcyjnie dużo pieniędzy.

Film jest najpopularniejszym, jeżeli chodzi o konto OF streamerki. Ta, choć dzisiaj mówi o wypaleniu, irytacji dyktowanej jej ocenianiu, to dalej świetnie zarabia.

Oczywiście, większość streamerek nigdy nie dotknęła nawet tematyki OF, w Polsce pojawił się wręcz odwrotny trend, w którym to dziewczyny znane z filmów dla dorosłych przeniosły się na Twitcha.