w

Streamerka Twitch zbanowana za „łączenie łokci” po sprawieniu sobie nowych „atutów”

Jedna ze streamerek Twitch została zbanowana za łączenie łokci. Jej stream kręcił się wokół jednego tematu, więc jak sama dziewczyna pisze – zasłużyła.


Bany tego typu nie są rzadkością, choć streamerki raczej nie „łączą łokci”, bo wiedzą doskonale, o co z tym chodzi. Cóż, „quqco” z ponad 100 tysiącami obserwujących zaryzykowała i szybko została sprowadzona na ziemię swoim banem.

Zawieszenie oficjalnie było za „sugestywny content”, czego oczywiście można się było spodziewać. Klip przed usunięciem miał ponad 100 tysięcy odtworzeń, a wszystko to w związku z nowymi „atutami” streamerki.

Szybki ban na Twitchu

Streamerka przed transmisją pytała widzów, jak im się podobają nowe „atuty”:

Cały stream toczył się tylko wokół jednego, więc można się było spodziewać, że Twitch zareaguje. Na pewno ktoś to zgłosił, chociaż nie było tutaj niczego niesamowicie niestosownego.

Ban trwał tylko 3 dni, co przy takim przewinieniu i tak jest dość długim okresem. Zazwyczaj TTV banuje streamerki na 24 godziny, a często w ogóle ją anuluje po złożeniu odwołania.

Gdyby ktoś miał wątpliwości, nie są to sztuczne pi**si, jest to specjalny, gumowy kostium, który zakłada się na siebie. Przy dobrym makijażu nawet tego specjalnie nie widać. Do kupienia jest to za kilka tysięcy złotych.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka