w

Polski streamer Twitch wbił na studniówkę i prawie został pobity. Było naprawdę blisko

VooltBanicja to polski streamer Twitch, który wczoraj podczas chodzenia po mieście znalazł się na losowej studniówce.


VooltBanicja miał wczoraj streama IRL, podczas którego znalazł się na studniówce. Trochę potańczył, ale w pewnym momencie niektórzy ludzie na całej imprezie zaczęli się irytować jego obecnością.

Efekt tego taki, że prawie doszło do rękoczynów. Jeszcze przed wejściem streamer rozmawiał z parą, która potem w pewnym sensie uratowała sytuację. Wiadomo, że po wyłączeniu streama ludzie na studniówce ogólnie się pobili.

Było blisko, żeby streamer dostał

Początkowo wydawało się, że będzie to jedna z wielu podobnych akcji, czyli streamer wchodzi tam, gdzie niekoniecznie powinien, chwilę się pobawi i zostanie normalnie wyproszony. Cóż, po zostaniu poczęstowanym i przywitanym dość dobrze, niektórzy się mocno zirytowali jego obecnością. A wydawało się, że skończy się to pozytywnie, szczególnie po tańczeniu belgijki.

Aż przyszedł moment, w którym wszystko się posypało. Ponoć sam streamer nie oberwał, ale z wyjaśnień wynika tyle, że jednak ludzie się tam pobili.

Sytuacja stała się na polskim Twitchu dość popularna, klip jest obecnie jednym z najpopularniejszych w kategorii „Rozmowy” z ostatnich 7 dni.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka