w

Streamerka użyła “fuj” w najmniej odpowiednim momencie. Delord: “Kumacie, jak ja bym tak powiedział na nią, że fuj?”

Fot. https://www.twitch.tv/foalfish

W ostatnich dniach na Twitchu ponownie popularne stało się wybieranie streamerek i streamerów na podstawie bezpośredniego ich porównywania. To doprowadziło do niezbyt miłej sytuacji.


Aktualizacja

Foalfish skontaktowała się z nami pisząc, że chwilę po zdarzeniu odniosła się do klipa “przeprosiłam Delorda, oraz dodałam ze moje stwierdzenie „fuj” nie było kierowane w jego stronę. Była to reakcja która zazwyczaj „wypowiadam” gdy coś mi się nie uda – w tym wypadku był to „misclick”.

Z tego należy rozumieć, że “fuj” na streamach Foalfish jest używane, gdy streamerka się pomyli i nie było bezpośrednio kierowane do Delorda, choć tak brzmiało. Faktycznie, widzowie to potwierdzają.

Aktualizacja2

Skontaktował się z nami również Delord, który dodał, że nie powinien tak mówić o streamerce, nawet, jeśli ta go nie lubi. Potwierdził to, co mówił na streamie – to było nieprzemyślane.

Oryginalny news

Foalfish, partnerka Twitcha mająca 33 tysiące obserwujących, wykonywała dokładnie takie porównania i choć padały tam różne sformułowania, to jedno z nich zdaniem widzów było wyjątkowo wredne.

Streamerka do porównania dostała Szymooola i Delorda, przypadkowo kliknęła na Delorda, co skomentowała słowami “No nie, fuj, kogo ja wybrałam”. Klip z tej sytuacji obiegł całego Twitcha, a ludzie wręcz domagają się wyciągnięcia konsekwencji.

Delord: “Kumacie, co by się wydarzyło ze mną?”

Delord, oglądając to, zadał zasadnicze pytanie, co by się stało, gdyby to on zareagował na streamerkę słowami “Fuj”. Potem podsumował Foalfish, mówiąc, że jest co najwyżej jakąś “dwójeczką”. Jeszcze przed oceną Delorda streamerka, widząc Bonkola, powiedziała “No jak mam wybrać Bonkola, no szanujmy się, naprawdę”.

“No nie, fuj, kogo ja wybrałam. No już przepraszam, teraz muszę od nowa, bo to był naprawdę taki ostry missclick, że aż mnie d*pa zabolała.”

Klip: https://www.twitch.tv/foalfish

“Kumacie, jak ja bym tak powiedział na nią, że fuj?” – odpowiadał Delord. “Kumacie, co by się wydarzyło ze mną? Kumacie, co by się ze mną wydarzyło? Dziewczyno, jesteś co najwyżej jakąś dwójeczką. Pompują ci chłopaczki ze streama… Tragedia, to jest po prostu zabawne (…)”

Klip: https://www.twitch.tv/delordione

Co by się wydarzyło? Prawdopodobnie oznaczałoby to konsekwencje w postaci bana. Regulamin Twitcha wprost mówi o tym, że nie powinno oceniać się czyjegoś wizerunku oraz człowieka na podstawie tego, jak wygląda. Dochodzi tutaj także negatywne mówienie o innym partnerze Twitcha.

Na czacie pojawiło się sporo wiadomości, ze “zapiekło”, na co Delord także odpowiedział.

“A czy ja mam 12 lat, żeby się obrażać? Przecież ja jestem facetem, to ona ma wrzucać wszystkie skille w wygląd, nie ja. Jeszcze tak nawrzucane tyle, że i tak mega ch**owo to wygląda.”

Czy ktokolwiek w tej sytuacji poniesie konsekwencje? Trudno powiedzieć, Foalfish od tej sytuacji nie streamowała. Reakcja Delorda też była mocna i on odpowiadając w ten sposób także się naraził. Dzisiaj sam przyznaje, że nie powinien tak mówić, natomiast chciał “odpłacić” streamerce.