w

Snoop Dogg i jego przepiękne wpadki na Twitchu. Tym razem streamuje od 4 dni bez włączonego mikrofonu

Snoop Dogg zaliczał masę różnych wpadek na Twitchu. Głównie dlatego, że po prostu odpala streama i zapomina o jego istnieniu.


Snoop Dogg streamuje na Twitchu już od 2019 roku. Jego transmisje są bardzo nieregularne, mają jednak w sobie coś dziwnego, co przyciąga na nie średnio kilkaset osób. Snoop Dogg jest głównie kojarzony na Twitchu ze swoich przepięknych wpadek.

Przykładowo kiedyś raper zirytował się podczas grania tak bardzo, że rzucił padem i po prostu sobie poszedł. Stream był włączony jeszcze przez 7 godzin.

Cztery streamy bez włączonego mikrofonu

Raper wydaje się mieć swój świat, z resztą same te streamy są bardzo oryginalne. Snoop Dogg sobie gra, a ludzie spamują na czacie emotkami z mikrofonem. I tak w sumie od kilku dni.

Na tych streamach raper po prostu sobie gra, z resztą tytuły tych transmisji to przykładowo:

“It’s a chill vibe in here. I don’t stream like everyone else just vibe”

Klipy z tych wpadek oczywiście osiągają ogromne wyświetlenia, ale tak naprawdę nie ma na nich nic szczególnego, a jedynie granie w absolutnej ciszy.

Można odnieść wrażenie, że to jakiś dziwny zakątek Twitcha, w który zaglądają jedynie nieliczni i faktycznie coś w tym jest. Mało kto wie, że raper w ogóle streamuje, jego tranmisje nigdy nie były jakieś popularne i chyba już nie będą.