w

Sylwester Wardęga potwierdza, kogo najchętniej widziałby jako swojego przeciwnika na Fame MMA

Wardęga jeszcze przez jakiś czas nie będzie mógł walczyć, mimo to ma już swojego potencjalnego przeciwnika do walki na jednej z freakowych gal.


Na freakowych galach MMA największe znaczenie już dawno przestały mieć realne konflikty. Teraz bardziej liczą się zasięgi i to pod tym względem dobierani są zawodnicy. Już jakiś czas temu mówiło się o potencjalnej walce dwóch bardzo popularnych youtuberów.

Trudno w tym momencie znaleźć osobę porównywalną zasięgowo do Sylwestra Wardęgi. A jednak w Polsce jest kilka takich osób i zdecydowanie nie chodzi tutaj o Friza. Sylwester dostawał już propozycje walki z Nitro, ale wówczas jej nie rozważał.

Sylwester Wardęga vs Nitrozyniak

Sylwester Wardęga na swoim Instagramie potwierdził, że coraz bardziej zastanawia się nad walką z Nitrozyniakiem – jak żartuje youtuber, obaj mają podobną technikę blokowania ciosów za pomocą głowy.

Video

Klip: P0TNIK

Oczywiście zanim do tego dojdzie, to youtuberów czekają rozmowy z daną federacją, zapewne do takiej walki mogłoby dojść za wiele miesięcy. Szczególnie że Nitro zapewne ma już kilku potencjalnych przeciwników.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka