w

Sylwester Wardęga rozważa całkowite odejście z Youtube. Główne powody, jakie za tym przemawiają

Sylwester Wardęga otwarcie mówi o tym, że zastanawia się nad odejściem z Youtube.


W historii polskiego Youtube’a było kilka osób, które w pewnym etapie zdecydowały się odejść. Najpopularniejszym tego typu twórcą był Stuu. Youtuber w pewnym momencie stwierdził, że chce się wycofać z działalności i pozostać w cieniu.

Sylwester Wardęga wprost mówi o tym, że myśli o tym samym. Jak słyszymy, na wystarczającą ilość pieniędzy, jest zmęczony działalnością, a Youtube wcale mu nie ułatwia życia, automatycznie ograniczając wyświetlanie reklam na jego filmach.

Sylwester Wardęga odejdzie z Youtube?

Wardęga ma kilka pomysłów na to, co może robić dalej. Widać, że działanie w pojedynkę mocno go męczy, bowiem kanały na Youtube zaczynają po prostu ścigać się w dostarczaniu informacji. Na pewno nie bez znaczenia pozostaje fakt, iż to właśnie Sylwester znajduje się w centrum większości dram i to na jego opinię wszyscy zawsze czekają – to dodatkowa presja, która zdecydowanie nie pomaga.

Video

Trudno powiedzieć, jak to się skończy. Widać, że Wardęga jest zmęczony Youtube’m i całym światem wokół niego. Na pewno ostatni okres był dla niego niesamowicie intensywny i trudno się dziwić, że youtuber myśli o odsunięciu się w cień.

Szczególnie, że jak pokazuje kanał „Wspaniałe Wywiady”, można stać za jakiś projektem i nie udzielać się publicznie.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka