w

Popularny youtuber zagroził odejściem z Fame MMA z naprawdę zaskakującego powodu

Jeden z popularnych polskich youtuberów, który ma walczyć na Fame MMA, zagroził odejściem z federacji przez bardzo specyficzny powód.


Fame MMA skupia wokół siebie bardzo mocne charaktery. Youtuberzy i streamerzy często wchodzą w potyczki słowne i składają mocne deklaracje. Nawet teraz w tle coraz bardziej rozwija się drama z Ferrarim.

Tymczasem jeden z youtuberów, który wszedł do Fame wnosząc dużo kontrowersji, zagroził, że odejdzie z federacji. Powodem ma być potencjalne odejście Sylwestra Wardęgi. Wiadomo już, że Wardęga dogadał się z Włodarzami i sprawa została załagodzona, nadal jednak gdzieś tam jest.

Kto może odejść z Fame?

Mowa tutaj o Danielu Majewskim, który ma bardzo mocny konflikt z Sylwestrem Wardęgą. To na ich rozmowę czeka wiele osób. Sylwester ma coraz słabszą pozycję, a Majewski zdaje się mieć mocne argumenty na swoją korzyść.

Majewski zdecydowanie chce rozmawiać z Wardęgą, chce bezpośredniej konfrontacji, która rozwiąże konflikt – co zabawne, mało kto w ogóle o nim wiedział. Daniel znany jest przede wszystkim w swoim gronie, a z Wardęgą łączyły go publicznie jedynie nagrywane na siebie relacje na IS.

Czy warto na to czekać? Na pewno może to być bardzo ciekawe, skoro Majewski pisze o tym w taki sposób, jakby było to czymś ciekawszym, niż sama walka.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka