w

Szymoool o tym, za co dostał bana na Twitchu. Platforma usunęła mu możliwość odwołania się

Fot. https://www.youtube.com/c/szymxb

Szymoool to jeden z popularnych streamerów, który przeniósł się na Youtube. Wszystko przez to, że został zbanowany na Twitchu, ponownie.


Szymoool może być nieoficjalnym, polskim rekordzistą, jeżeli chodzi o permanentne bany. W sumie to zdaje się jest jego trzeci perm w historii. Co jednak ciekawe, Twitch usunął mu możliwość odwołania się. Oznacza to prawdopodobnie, że streamer nie powróci już na TTV.

Obecnie Szymoool streamuje na Youtube, gdzie ujawnił powód zbanowania. Okazuje się, że nie chodziło o żadną konkretną sytuację. Twitch uznał, że ogólnie content streamera nie nadaje się na TTV.

Szymoool i jego ostatni ban na Twitchu

Streamer wspomniał, że dostał ofertę streamowania na Trovo za około 5 tysięcy dolarów, ale woli Youtube, bo to na platformie Google może się rozwijać.

Fot. https://www.youtube.com/c/szymxb

Szymoool albo na stałe, albo na jakiś czas przeniósł się na Youtube. Trudno powiedzieć, jak to teraz będzie wyglądało, natomiast jest to sprawdzian tak naprawdę dla wszystkich streamerów Twitch. YT w ostatnich miesiącach niby poprawiło kwestię streamów, a Szymoool pokaże, czy taki “transfer” ma w ogóle szansę się udać.

Póki co streamera ogląda ponad 1.5 tysiąca osób, więc nie jest źle. Czas pokaże, czy te liczby się utrzymają, czy może jeszcze tylko dodatkowo wzrosną. Transmisje IRL na pewno są bezpieczniejsze na Youtube, niż na Twitchu i co do tego nie ma absolutnie żadnych wątpliwości.