w

Tak dzisiaj wygląda Mixer. Youtuber mówi o Boxdelu, włodarzu Fame MMA

Dzisiaj rano informowaliśmy o planowanym powrocie Mixera. Ten jednak zamiast publikować coś na swoim kanale, to wystąpił gościnnie u kogoś innego.


Mixer to youtuber, który jako pierwszy opuścił Ekipę Friza. Na przestrzeni lat youtuber wracał do tworzenia contentu, by za chwilę ponownie odpuszczać. Teraz pojawił się z nim odcinek na kanale „Mocny”.

Dowiadujemy się z niego, że Mixer faktycznie był zagubiony. Czy pojawia się tam coś kompletnie nowego? Może tylko informacja o Boxdelu i to akurat kilka osób mocno zaskoczy. Dodatkowo tak, Mixer chce wrócić na Youtube i trochę zostać na platformie.

Co mówi Mixer?

Reklama

Mixer w materiale pozytywnie ocenił Boxdela, który wyciągnął do niego rękę w momencie, w którym mało kto to robił. Tu pojawia się pozytywna strona Boxdela i zachowanie jako takie.

Video

Film: https://youtu.be/FHCstYYjXrQ

Sam film jest naprawdę bardzo rozbudowany i pojawia się tam wiele wątków. Całość trwa ponad 45 minut i prawdopodobnie jest największym materiałem tego typu, który zbiera całe losy Ekipy w jeden film. To faktycznie można nazwać pełnoprawnym powrotem do przeszłości, a nie tylko liźnięciem filmu, jak to zrobiły inne kanały.

Dla wszystkich, którzy lubili Friza to pozycja bardzo interesująca, choć na ten moment nie zdobyła zbyt wielu wyświetleń. To się pewnie jeszcze zmieni.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka