w

Kanał Teenz publikuje pierwszy film. Członkowie nowej ekipy na Youtube

Kilka osób, które zapewne mają reprezentować to młodsze pokolenie.


Teenz to nowa ekipa na polskim Youtube, choć obecnie nie do końca wiadomo, jak im to wszystko wyjdzie. Ciekawostką może być udział Borysa, brata Marcysi. Dlatego też Tromba pewnie udostępnił to na swoim Instagramie:

Oprócz tego swoje Story dodali także chociażby Paulina Hornik, czy Gawronek. Natomiast póki co nie było kompletnie wiadomo, czym mają się zajmować youtuberzy.

Teenz kanał

Reklama

Kanał opublikował pierwszy zwiastun, który mniej więcej zapowiada, czego można się spodziewać. Mniej więcej, bo póki co jest to trochę puste info. Całość ma wystartować 03.03.2024.

Video

Wszystko to zostanie ujawnione niedługo. Na pewno ciekawostką jest tam Tromba, czy właśnie Hornik. Paulina ostatnio zatrudniła się w podmiocie powiązanym z kosmetologią. Dziwne więc, że bierze udział.

W tym momencie kanał nie przekroczył nawet 500 subskrypcji, ale też stosunkowo trudno go znaleźć. Na pewno zaangażowano tam kilka naprawdę mocnych osób, przynajmniej pod względem czystych liczb na Instagramie. Pytanie, jak to się finalnie przełoży na wyświetlenia.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka