w

Tak polska streamerka zachęca do oglądania. Gdy legginsy nie wystarczą

Polskie streamerki często w swoich mediach społecznościowych dodają różnego rodzaju treści, których zadaniem jest między innymi zachęcenie do oglądania.


Każdy ma swój sposób na budowanie publiki. W przypadku streamerek bywa tak, że czasem jest to ubieranie się po prostu w odpowiedni sposób na swoje transmisje, a czasem dodawanie tego typu rzeczy na swoje media społecznościowe. Oczywiście jest to w Polsce mniejszość.

Mirtilla (Mirtillaa_M), polska streamerka, która była jakiś czas temu obecna na pomarańczowej platformie i kamerkach, publikuje w mediach społecznościowych dość odważne zdjęcia. Na tyle, że odbiegają one od innych dziewczyn.

https://twitter.com/Mirtillaa_M

Jak zachęcić do wejścia?

Reklama

Pojawiają się tam bowiem nie tylko ujęcia z legginsów takie, jak to:

Video

Ale również coś mocniejszego, co wiele dziewczyn wstawiłoby raczej na swoją niebieską platformę:

Video

W mediach społecznościowych jest tam sporo podobnego contentu, który zgrywa się z zapraszaniem na transmisje:

Video

Video

Nagrań i zdjęć Murtilli jest całkiem sporo, choć w tym momencie bardziej się skupia na niebieskiej platformie niż Twitchu. Gdy streamowała, to średnio oglądało ją około 120 osób.

W Polsce jest coraz więcej różnego rodzaju streamerek, natomiast większość nigdy finalnie nie dociera do średniej ilości widzów w wysokości tych 100. Zazwyczaj dziewczyny z jakiegoś powodu zatrzymują się w okolicach 80.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka