w

Tak smutno wygląda Psiakobus. Samochód Wardęgi, który stał się jego ogromnym problemem

Pisakobus miał być pozytywną akcją, która pozwoli Sylwestrowi na przeprowadzanie ciekawych rozmów. Dzisiaj youtuber raczej nie ma z tym pojazdem zbyt dobrych wspomnień, choć auto nadal jeździ i rozwozi karmę.


Psiakobus to specjalnie przygotowany samochód, którym Sylwester Wardęga miał zawozić karmę do schronisk, jednocześnie nagrywając z innymi influencerami specjalne odcinki. Początkowo wychodziło to bardzo dobrze, ale z czasem akcja zaczęła się wymykać spod kontroli.

Youtuber miał w swojej działalności okresy, w których przez jakiś czas nie wypowiadał się w sprawie psiakubusa, co ludzie mu nieprzychylni wykorzystywali i nadal bardzo skrzętnie wykorzystują. Jest to jedna z głównych rzeczy, do której wiele osób się „przyczepia” chcąc w jakiś sposób wytknąć Sylwestrowi jego ewentualne błędy. Wystarczy spojrzeć chociażby w tym momencie na Wykop:

A jak wygląda sam psiakobus?

O sprawie zrobiło się jeszcze głośniej wczoraj, gdy w sieci pojawiły się zdjęcia aktualnego stanu psiakobusa. Widać, że stanie pod gołym niebem nie za bardzo mu służy – pojawia się pleśń. Wszystko to udokumentował „SzaryBurek” na swoim Facebooku:

Zdjęcia:

https://www.facebook.com/SzaryBurek
https://www.facebook.com/SzaryBurek
https://www.facebook.com/SzaryBurek
https://www.facebook.com/SzaryBurek

Zdjęcia te wzbudziły sporo emocji, natomiast tak się złożyło, że youtuber robił akurat niedawno streama, na którym odniósł się do tych zdjęć. Same fotografie mogą bowiem sugerować, że samochód stoi i nie jest w żaden sposób używany.

Klip: user22

Ze słów youtubera wynika, że ten psiakobus cały czas jeździ. Nie ma jednak wątpliwości, że gdzieś tam stracił swój blask, choć już kilka miesięcy temu było widać początki problemów z zewnętrzną warstwą. Czy w tym pojeździe chodzi o jego wygląd? Raczej nie.

Trudno się dziwić, że zewnętrzna warstwa nie za dobrze znosi stanie na zewnątrz. Samochody i bez tego typu udziwnień mają w Polsce dość ciężko.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka