w

Tak wygląda Daniel Magical po roku w więzieniu. Youtuber schudł 26 kilogramów i wyzwał Rafonixa

Daniel Magical wyszedł dzisiaj z więzienia. Popularny youtuber powrócił, a jego przywitanie po odsiadce oglądało kilka tysięcy osób.


Magical nie zmienił się jakoś szczególnie, choć jak sam mówi, schudł dobre 26 kilogramów. Przypomnijmy, że Daniel odsiadywał wyrok roku więzienia. W tym czasie zapisał w sumie 6 zeszytów z pomysłami na streamy.

Pytanie, czy ludzie będą chcieli to oglądać. W końcu czasy się zmieniły, dzisiaj trudno sobie wyobrazić, że ktoś pobija rekord Polski w ilości oglądających transmisję z wywoływania duchów. A kiedyś to miało przecież miejsce.

Daniel Magical po roku w więzieniu

Daniel został przywitany przez swoją rodzinę tak, jak zapowiadano – chlebem i solą. Na pewno widać, że youtuber mocno schudł i zapuścił coś w rodzaju brody.

Magical miał przygotowaną także specjalną przemowę, w której zwrócił się do Rafonixa, naturalnie wyzywając go do walki. Ponoć Daniel ma jakieś papiery pokazujące, że Rafonix składał zeznania na Magicala. W sumie to całe oświadczenie trwało dobre kilkanaście minut.

Klip: KRÓL YOUTUBE

Na pewno teraz trochę się będzie działo, jeśli chodzi o Magicala, wbija się w sumie w dobrym momencie, gdy w sieci niewiele się na dobrą sprawę dzieje, więc wiele oczu będzie patrzeć właśnie na niego.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka