w

Tak wygląda nowa dziewczyna Daniela Magicala? Czyli 2 sezon rozpoczęty

Wiadomo, że każda dziewczyna, jaka pojawi się na streamie u Magicala, od razu dostanie łatkę jego nowej dziewczyny, ale bez żadnej przyczyny raczej nie jest to robione.


Nikola pokazała, że związek z Danielem jest bardzo opłacalny. Nic więc dziwnego, że wokół niego kręci się teraz wiele dziewczyn. Jedna z nich została już okrzyknięta nową partnerką, choć raczej jest to relacja koleżeńska.

Z drugiej strony Magical nie ma problemu z tym, żeby dziewczynę tę promować, a TT został zalany różnymi klipami, które przypominają te z Nikolą. Oficjalnie dziewczyna jest nauczycielką języka angielskiego.

Nowa dziewczyna u Daniela Magicala

Czy scenariusz się powtórzy? Tego kompletnie nie wiadomo. Niby to zupełnie inna osoba, ale też już na pierwszym streamie podała swojego Instagrama, więc szybkie promowanko jak najbardziej zostało zaliczone.

Video

„Pani umie po angielsku?” do Pani Gosi mogło rozbawić, ale no klimat jest podobny do tego, co Daniel robił z Nikolą. Jak widać, ludzie nadal dobrze się bawią na tych streamach niezależnie od tego, czy nikola tam jest, czy nie.

Video

Związki nie powstają tak szybko, więc nie ma tu mowy o jakiejś miłości, ale faktycznie dziewczyna pojawiła się na streamie, wypromowała swój Instagram i chyba dobrze się bawiła. Ludzie piszą ogólnie to samo, czyli „2 sezon rozpoczęty”.

Co daje takie promo od Magicala? Całkiem sporo. Chwila moment i dziewczynie przybyło kilka tysięcy obserwujących.

Tak, to ta sama osoba. Sami sprawdzaliśmy kilkukrotnie, ale się zgadza z tym, co zostało pokazane na streamie:

Video

Na ogół dziewczyna została przyjęta pozytywnie. Ogólnie nie jest to warte kolejnego specjalnego artykułu, ale doszło w międzyczasie do połączenia kolejnych uniwersów.

Magical wystąpi bowiem z „Baśką” i tak, jest to prawdą.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka