w

To ostatnia szansa na uratowanie kanału jednego z członków Ekipy Friza? Od kilku miesięcy zerowe przyrosty

Fot. https://youtu.be/gYHeIcfWcok

Wczorajsze ogłoszenie nie było jakimś niesamowitym zaskoczeniem, w kulisach długo mówiło się o tym, że jeden z członków Ekipy ponownie wejdzie do oktagonu.


Wczoraj oficjalnie już potwierdzono, że Mini Majk ponownie zawalczy na jednej z freakowych gal. Tym razem nie jest to Fame MMA, a High League. Czy ta decyzja jest zaskakująca? To zależy, jak na nią spojrzeć.

Według wielu osób jest to doskonała okazja do tego, by ruszyć trochę kanał. Mini Majk obecnie musi robić coś naprawdę “mocnego”, by zainteresować ludzi. Najlepszym tego potwierdzeniem jest fakt, że od sierpnia SocialBlade, czyli serwis zbierający informacje o subach, wyświetleniach youtuberów, pokazuje dokładnie zerowe przyrosty subskrypcji.

Oczywiście jest to w pewien sposób przekłamane, bowiem liczba ta jest wynikiem różnicy pomiędzy nowymi subami a tymi, które odchodzą. W skrócie:

  • 700 osób mogło dać suba
  • 500 osób mogło usunąć suba

I finalnie liczba ta i tak wyniosłaby na wykresie 0. Socialblade wyświetla różnice, dopiero gdy ta wyniesie ponad 1000.

To ostatni moment na odbicie z kanałem?

Mini Majk i jego wyświetlenia lecą w dół, ale dalej są wysokie. Oczywiście, że Ekipa zawsze kojarzy się z ogromnymi liczbami, ale nawet takie 1.8mln wyświetleń miesięcznie to dobry wynik, jak na youtubera.

https://www.facebook.com/highleagueofficial/photos/a.113560317470293/284886383671018/

Oczywiście nijak ma się to do rekordowych odsłon, ale Mini Majk dalej jest ważną osobą dla Ekipy, pojawia się u innych na odcinkach, TikToki z nim są bardzo popularne, po prostu jest częścią tego wszystkiego i raczej nie grozi mu jakaś większa zapaść.

Nie można jednak powiedzieć, by takie spadki były w dłuższej perspektywie czymś pozytywnym. O sytuacji Mini Majka mówił niedawno Sylwester Wardęga. Na pewno warto chwilę obejrzeć, jak to wygląda z jego perspektywy:

Klip: https://www.youtube.com/c/krulestwo

Czy da się to naprawić? Jak najbardziej, sam Sylwester opowiadał, że kiedyś był na samym dnie algorytmu, a jednak udało mu się z tego wyjść. High League i zamieszanie wokół gali może pomóc Mini Majkowi, o ile dobrze to wykorzysta.