Trend z wiązaniem na TikToku spodobał się polskim dziewczynom

Rozrywka

Reklama

Najpopularniejsze polskie TikTokerki nagrywają tego typu filmy, które potem przechodzą przez różne, naprawdę różne miejsca.


W teorii nie ma w tym nic złego, ani wręcz niezwykłego. Ale widać, że ludziom wystarczy w sumie wyobraźnia. Ewa Zawada, jedna z najpopularniejszych polskich tiktokerek nagrała filmik, który w tym momencie pojawił się na różnych Discordach (żeby tylko).

Chodzi tutaj o trend, gdzie dziewczyny po prostu wiążą się tańcząc. Nie ma tu nic złego, chyba. Najpopularniejszy komentarz „Kocham grawitację”.

Trend z wiązaniem na TikToku

Reklama

Obecnie TOP 1 post na polskim Reddicie pokazuje Ewę Zawadę, która tańczy. Tylko tyle i aż tyle. To w sumie taki powrót do starych czasów platformy, gdzie głównie o to chodziło. Jasne, że między innymi ludziom chodzi o to wiązanie i pewien podtekst.

Reklama

Video

TT: https://www.tiktok.com/@dobrafaza/video/7336507228410760481

Inne dziewczyny szybko zaczęły wrzucać podobne filmy. Te najpopularniejsze, zagraniczne mają po kilka milionów wyświetleń.

Jak to znaleźć? Po muzyce, konkretniej utworze „Don’t Go Insane”. Jest to obecnie popularne na całym świecie, natomiast w Polsce dopiero zyskuje wyświetlenia.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej