w

Tromba z Ekipy Friza nie będzie udzielał wywiadów na Fame MMA z zaskakującego powodu

Tromba na swoim Instagramie przyznał, że nie chce za bardzo udzielać wywiadów w ramach Fame MMA. Skąd takie podejście?


Tromba zawalczy z Gimperem w ramach Fame MMA 14. Walka wieczoru już wzbudza wiele emocji, choć tak naprawdę wiadomo o niej stosunkowo niewiele – Tromba na pewno trenuje od długiego czasu, podobnie jak Gimper. Obaj jednak nie za bardzo chwalili się swoją formą.

Tromba na Instagramie poinformował, że raczej nie będzie udzielać wywiadów. Powód jest dość zaskakujący, choć przy skali Ekipy Friza faktycznie jest to w miarę zrozumiałe.

Dlaczego Tromba nie udzieli wywiadów?

Według tego, co mówi youtuber, udzielanie wywiadów to dawanie darmowego contentu, informacji o sobie. Można to rozumieć zwyczajnie jako pole do popisu dla mediów szukających zaczepki, czegoś kontrowersyjnego.

Faktycznie Ekipa zawsze budzi ogromne emocje, a pytań do nich wszyscy mają całą masę. Dziennikarze zajmujący się Fame MMA zapewne pytaliby znowu o Wersow, o Friza, o całą Ekipę, może o plany na 4 sezon. Dlatego Mateusz mówi:

Będzie też bardzo dużo wywiadów. I jakby robienie wywiadów dla innych to trochę dawanie im pożywki, contentu, informacji na swój temat, które mógłbyś w sumie zawrzeć też w swoim materiale wideo, więc pytanko, czy chcielibyście może takie Q&A po prostu, Q&A fighterskie(…).

Klip: EPICKIE SHOTY

Tromba jest już bardzo rozpoznawalny i wywiady same w sobie nie są mu za bardzo potrzebne. Szczególnie że może zwyczajnie nagrać swój film na swój kanał i zgarnąć na nim wyświetlenia, pieniądze, zasięgi.

Pytanie tylko, czy społeczność związana z Fame MMA będzie kojarzyć w ogóle Trombę. Zainteresowanie youtuberem na pewno rośnie, więc niezależnie od tego, czy będzie mówił na swoim kanale, czy na czyimś, to ludzie i tak się dowiedzą, co ma do powiedzenia.