w

Tyle miał zapłacić Canal+ za Fame MMA „Skoro Fame i tak mnie nie wpuszcza”

Reklama

W sieci pojawiła się konkretna informacja o tym, ile Canal+ miał zapłacić za Fame MMA. Tyle, że ma to specyficzne źródło.

To ja teraz zleakuję. Z racji tego, że Fame MMA i tak mnie nie wpuszcza na swoje gale, więc ja mam to w du…, to ja wam zleakuje wszystko – mówi Kasia Kubiak, walcząca niedawno w Prime MMA.

Według informacji, jakie przekazuje Kasia, dopiero po pewnym progu Canal+ i Fame MMA dzieliło się zyskami. Informacja ta nie jest potwierdzona  i nie należy jej w ten sposób traktować.

Ile Canal+ miało zapłacić Fame MMA?

Reklama

Jak słyszymy w rozmowie z Szalonym Reporterem:

Słyszałam, że za współpracę Canal+ zapłacił równowartość 500 tysięcy PPV, a resztę ewentualną nadsprzedaż powyżej tego limitu mieli dzielić się po połowie zyskami.

Video

Film: https://youtu.be/q6idAtCewcI

Warto natomiast wspomnieć, że Szalony o tym nie słyszał. Jest to więc informacja tylko od Kasi Kubiak. Żadna inna osoba publicznie tego nie potwierdziła. Gdyby to była prawda, to najtańsze PPV kosztowało te 39 złotych.

Wychodzi 19,5 miliona złotych za transmisję Fame MMA. Kompletnie nie wiadomo, ile sprzedano w ogóle PPV, pojawiały się bowiem te problemy, których można się było spodziewać. Kto tu jest na plus w tym wszystkim? To się pewnie okaże przy następnej gali. Jeżeli Canal+ znowu będzie chciał transmitować w ten sposób Fame MMA, to najwyraźniej wyszli w tym wszystkim na plus, nawet nie pod względem stricte zarobienia na gali.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka