Tymczasem Fagata na lotnisku zdejmuje spodnie i robi sobie takie zdjęcia

Rozrywka

Reklama

Fagata przesuwa tę granicę coraz bardziej. Ma nawet zamiar nagrywać „collabo” potencjalnie z Polką z pomarańczowej platformy.


Fagata nie ma zamiaru się zatrzymywać. Youtuberka w odpowiedzi na swoje wycieki najpierw pisała, że ludzie mają „zryty beret” od filmów na pomarańczowej platformie:

A potem zapowiedziała collab z jakąś dziewczyną, która również posiada konto w niebieskim serwisie. Wiele osób spekuluje i zapewne słusznie, że będzie to Polka występująca na kilku platformach. Ta sama, która „robi to tylko ze swoim chłopakiem”.

Reklama

Polski internet stał się naprawdę pokrętny. Ale pora się do tego przyzwyczaić. I tak, Fagata zaczyna nagrywać coraz więcej i mocniej.

Także na lotnisku

Reklama

W sumie każdy moment jest wykorzystywany przez youtuberkę. Lotnisko? Żaden problem.

Jej zdjęcia szybko rozprzestrzeniają się po sieci i nie trudno do nich faktycznie dotrzeć. Jedne są mocniejsze, inne lżejsze.

Niebieski serwis niewiele w sumie zmienił w kwestii postrzegania Fagaty. Wydaje się, że po prostu zaczęła realizować swój Plan C. Szczególnie, że wygląda na to, iż może wejść w collab z dziewczyną z pomarańczowej platformy.

Sama Natalie Wayne pojawia się coraz częściej w różnych rozmowach i przy różnych projektach. To dokładnie ta sama, która miała sporą dramę z Xayoo.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej