w

Tymczasem Marcin Dubiel wstawia takie nagranie z Natsu w roli głównej

W całej tej dyskusji na temat monetyzowania związku Marcina i Natsu pojawia się nagranie, które szybko rozprzestrzenia się po sieci.


Obecnie Marcin Dubiel, ale i Natsu są bardzo mocno obserwowani, między innymi dlatego, że występują na freakowych galach. Youtuberzy byli także posądzani o to, że monetyzują swój związek – choć wówczas nie były to jakieś sensowne teorie.

Dzisiaj Dubiel wywołał spore emocje, głównie wśród największych polskich serwerów Discord, które uważają, że ponownie youtuber chce o sobie przypomnieć. Dlaczego? Chodzi o pewne Story, jakie dodał Marcin.

Marcin Dubiel i Story z Natsu

Można by było tutaj wkleić kilkadziesiąt różnych odpowiedzi na ten temat, ale nie ma sensu. Wszystkie bowiem sprowadzają się do jednego. Zdaniem ludzi jest to próba przypomnienia o swoim istnieniu.

Czy faktycznie? Dla wielu będzie to zwyczajne nagranie z siłowni, dla boomerskich mediów zapewne doskonały materiał do pisania o “odważnym nagraniu” youtuberki. W końcu jednak chodzi o Natsu, która raczej nie ma z tym większego problemu.