Uczestniczka Hotel Paradise i polski streamer Twitch. Blisko wpadki i buziak na streamie

Rozrywka

Reklama

Jedna z uczestniczek Hotelu Paradise pojawiła się na streamie Twitch. Okazuje się, że może tam być coś więcej.


Stali widzowie Twitcha doskonale znają tę koncepcję, natomiast osoby spoza tego świata już niekoniecznie. Wczoraj pisaliśmy o tym, że uczestniczka Hotelu Paradise prawie zaliczyła wpadkę – wszystko przez bluzkę.

Teraz w mediach pojawiły się dodatkowe spekulacje odnośnie ewentualnego związku, który się rozwija. Czy faktycznie tak jest?

Nana z Hotelu Paradise i Medusa

Reklama

Medusa to polski streamer Twitch, znany także z Youtube’a. W 2023 roku mocno wybił się na TTV za sprawą „randek” i dość nietypowego contentu, przynajmniej, jak na Twitcha. Medusa zapraszał różne aktorki, z którymi wchodził w głębsze, lub płytsze relacje.

Reklama

Teraz powrócił na Twitcha, a na jego streamie pojawiła się Nana, jedna z uczestniczek Hotelu Paradise. Natalia Majos występowała w 4. sezonie. Finalistka była potem w związku z Łukaszem, ale para ostatecznie się rozstała.

Teraz pojawiły się plotki o związku z Medusą. Wszystko przez buziaka na streamie i trzymanie się za ręce.

Video

 

Jeżeli ktoś kompletnie nie kojarzy tego klimatu, to faktycznie mógłby uznać, że tę dwójkę łączy coś więcej. Oczywiście jest to możliwe, ale Medusa nawiązywał wiele podobnych kontaktów i relacji w przeszłości. Trzeba więc do tego podchodzić z dużym dystansem.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej