w

Walka Daniel Magical przeciwko… Jaka federacja przyjmie zbanowanego youtubera?

W sieci pojawił się temat walki Daniela Magicala, zbanowanego youtubera, który miałby wyjść do oktagonu.


Swego czasu wiele mówiło się o tym, że Magical miał występować w Fame MMA. Niestety, na plotkach się skończyło. Mimo tego, że Daniel wprost mówił o walce, to samo Fame zdecydowanie zaprzeczyło.

Teraz temat powrócił. Wiadomo, że Magical nie zawalczy na Fame, a przynajmniej nie z Rafonixem. Tak, czy inaczej, teraz zbanowany youtuber na swoim Instagramie opublikował taką oto wiadomość:

Co to za gala?

Wiele osób uznało, że jest to zapowiedź walki. To zrozumiałe, skoro jest całe zestawienie potencjalnych przeciwników. Wśród nich są takie osoby, jak chociażby Gural, więc już było dość wysoko. Jest tu też Nitro, Mixer, czy Baobab.

Czym to jest? Nie jest to żaden profil federacji, a po prostu bazuje na tworzeniu różnych zestawień zawodników. Zaskakujące więc, że pod wpisem z Magicalem znalazł się komentarz Nikoli, dziewczyny Daniela, a sam youtuber to promował.

Wiele osób odebrało to jako nową federację, jakiś twór, który przywróci magicala do walk, natomiast nic takiego najwyraźniej nie będzie miało miejsca, a przynajmniej nie bazując na samym tym profilu. To po prostu różne zestawienia, nawet zawodników, którzy mają walki w Fame MMA. Ale jak widać, zainteresowanie się pojawia.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka