w

Walka youtuberów na Fame MMA odwołana przez kontuzję? Ktoś się przestraszył?

To była jedna z ciekawszych walk pod względem dymów. Wszystko jednak wskazuje na to, że do niej nie dojdzie.


Od jakiegoś czasu w sieci pojawiały się plotki na temat zmiany formuły jednego z pojedynków na Fame MMA 17. Nie były one w żaden sposób potwierdzone, natomiast teraz jeden z zawodników w oficjalny sposób odniósł się do nich, przyznając się do kontuzji.

Pojedynek nie został jeszcze oficjalnie przełożony, bo sam youtuber zaznacza, że dopiero następna wizyta u specjalisty da jednoznaczną odpowiedź na pytanie, czy do samej walki dojdzie.

Mandzio vs Karolek na Fame MMA

Reklama

Osobą, która miała doznać kontuzji, jest Mandzio. Youtuber zaznacza, że sama federacja do wczoraj nie miała wiedzy na temat kontuzji.

Wiele osób w komentarzach do tego wpisu sugeruje, że Mandzio po prostu się przestraszył, natomiast takie stwierdzenia padały w przypadku każdego, kto doznał jakiejkolwiek kontuzji. Warto wspomnieć, że Fame na pewno będzie chciało zobaczyć dokumentację medyczną, więc trudno mówić tutaj o jakimś przekręcie czy wystraszeniu się.

Jeżeli ten pojedynek wypadnie z karty Fame 17, to zapewne odbędzie się na Fame 18. Nie będzie już jednak na niego aż tak dużego hype’u.

Odpowiedź Fame:

Włodarze muszą poczekać na ostateczne wyniki badań. Na razie wiadomo tyle, że jest to naderwanie mięśnia.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka