w

Wardęga będzie wyjaśniał Fame MMA. „Najbardziej Fame odwalił kaszanę”

Sylwester Wardęga ewidentnie ma problem z Fame MMA. Według tego, co mówi youtuber, w ostatnim czasie pojawiło się sporo kłamstw na jego temat.


O Wardędze zrobiło się kompletnie cicho. W pewnym momencie po prostu jakby ludzie znaleźli sobie zastępcze czy też po prostu następne tematy. Sylwester przestał streamować i udzielać się w sieci.

Teraz to się trochę zmieniło. Youtuber uruchomił transmisję na swoim kanale Twitch. W sumie po dobrym tygodniu od jakiejkolwiek poprzedniej aktywności na tej platformie.

Sylwester o Fame MMA

Reklama

Wygląda na to, że szykuje się materiał odnośnie kłamstw i samego Fame MMA. To już kolejna zapowiedź jakiegoś mitycznego filmu, choć teraz z drugiej strony. Ten klip jest tak wycięty, że wygląda naprawdę niekojąco.

Video

X: https://twitter.com/Venek__/status/1762933071911760334

Najwyraźniej wiele ludzi powtarza informacje, które uderzają bezpośrednio w Sylwestra. A to potrafi zirytować. To jednak już kolejny raz zapowiedź jakiegoś filmu. W tym momencie powstają chyba ze 3, które niby są gotowe, niby miały wychodzić, ale żadnego finalnie nie ma.

Też pytanie, co takiego miał na myśli sam Sylwester. Fame MMA raczej publicznie nie podejmowało wielkich działań w kierunku Sylwestra. Chyba że chodzi raz jeszcze o tę dyskusję z Rozparą podczas jednego z programów.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka