w

Wardęga leakuje walkę na Fame MMA. Federacja miała podjąć dość nietypową decyzję

Reklama

Okazuje się, że Fame MMA sięgnie po zawodników z innych federacji. Prawdopodobnie pojawi się więcej twarzy znanych z High League czy Prime.


Fame MMA 18 zbliża się wielkimi krokami. Boxdel niedawno zapowiadał, ze już niedługo ruszy cała maszyna marketingowa, więc należy się spodziewać większych i mniejszych informacji o nadchodzącej gali.

Sylwester Wardęga jako pierwszy pokusił się o leak. Nie dotyczy to jednak walki mężczyzn, więc wiadomo, że nie jest to jakieś niesamowicie istotne. Ciekawsze jednak, z których federacji będą pochodzić zawodniczki.

Leak od Wardęgi

Reklama

Ze słów Sylwestra wynika, że w planach jest wypożyczenie zawodniczek z dwóch różnych federacji. Jedna to zapewne HL, druga stoi pod znakiem zapytania. Jeżeli będzie to Prime, to otwiera się w ogóle nowa możliwość ponownej współpracy z ludźmi, którzy zdecydowali się tam walczyć.

Video

Klip: Bekusik shoty

Leak ten nie jest sam w sobie niesamowity, ale jeżeli faktycznie Fame otworzy się na ludzi z Prime, to może to być kolejny ciekawy rozdział w świecie freaków. W teorii bowiem Fame MMA stanowczo zapowiedziało, że osoby współpracujące z Prime nie będą mogły u nich walczyć ze względu na różnego rodzaju decyzje, jakie podejmowało Prime.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka