w

Wersow o odejściu Mini Majka z Youtube. Ekipa może mieć naprawdę ciężko utrzymać się w całości

Wersow podczas jednego z wywiadów odpowiedziała, co sądzi o ewentualnym odejściu Mini Majka z Youtube.


Mini Majk niewątpliwie ma problem z Youtubem. Influencer wrzucał coraz mniej odcinków, które nie przyciągały nowych subskrybentów. Ostatnio wręcz stwierdził, z resztą w odcinku z Wersow, że jest wypalony i będzie powoli odchodził.

Weronika została o to zapytana podczas innej rozmowy. Youtuberka stwierdziła, że w przeszłości było wiele przypadków, w których „dinozaury” YT odchodziły, by potem wrócić ze zdwojoną siłą. Jak będzie w przypadku Mini Majka?

Mini Majk faktycznie odejdzie z YT?

Weronika w odpowiedzi dla „Pomponik”:

Myślę, że nie do końca tak będzie, że on odejdzie z tego Youtube’a. Myślę, że teraz może ma taki moment, w którym musi się odnaleźć w tej nowej sytuacji, ale życzę mu, żeby pozostał jednak i żeby nagrywał, bo ma duży potencjał, naprawdę.

Weronika nieco zachęca Mini Majka do pozostania na Youtube, przypomnijmy, że youtuber zdawał się być mocno zmartwiony całkowitym rozejściem się Ekipy Friza, ponieważ za chwilę wszyscy będą mieszkać osobno.

Jest dużo youtuberów, z których śmiejemy się, że są to dinozaury, a jednak znowu powracają na tego Youtube’a. Może też tak będzie z nim, że chwilę sobie odpocznie, a potem znów powróci. Kto wie.

https://youtu.be/qZYsAX4NZQc

Mini Majk na pewno jest w miejscu, w którym było już wielu youtuberów. Choć trzeba przyznać, że nadal ma masę swoich odbiorców, którzy mu mocno kibicują. Ostatnia drama z jego udziałem zdecydowanie nie polepszyła mu jednak samopoczucia. Praktycznie wszyscy uznali, że w filmie z Pauliną było coś zdecydowanie nie tak.

Z drugiej strony to właśnie Mini Majk wystąpił w „pranku” Friza na Genzie. Możliwe więc, że youtuberzy zdają sobie sprawę z sytuacji i będą chcieli pomóc Mini Majkowi. Na pewno czas to wszystko najlepiej zweryfikuje.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka