w

Wersow ponownie zaskakuje i rzuca studia prawnicze tuż przed ich końcem: “Nie jest mi to potrzebne”

instagram.com/wersow

Weronika “Wersow” Sowa rzuca studia z powodu braku czasu i chęci do ich skończenia.


Weronikę Sowę zna praktycznie każdy. Jest razem z jej narzeczonym Karolem Wiśniewskim twarzą Ekipy i szybko rozwijającą się influencerką z prawie 3 milionami obserwujących na Instagramie oraz ponad 2 milionami subskrypcji na YouTube.

Teraz w jednym z najnowszych filmów zdradziła fanom informację dotyczącą studiów prawniczych na jednej z krakowskich uczelni. Okazuje się, że uznała je za niepotrzebne i ostatecznie zrezygnowała z dyplomu.

Wersow rzuca studia

Weronika od kilku lat jest czołową influencerką w Polsce. Posiadając tak ogromną rzeszę fanów i obowiązki związane z prowadzeniem profilu na Instagramie, własnego kanału na YouTube, kanału Ekipy oraz udział we współpracach trudno jest znaleźć, chociaż chwilę wolnego czasu. Szczególnie podczas wycieczek za granicę. W związku z tym uczenie się do egzaminów, pisanie pracy dyplomowej i ukończenie tak trudnych studiów jak prawo stanęło poza możliwościami Weroniki. Postanowiła więc z nich zrezygnować na ostatnim roku.

Miałam takie podejście, że je trochę olewam. Mam po prostu za dużo zajęć, żeby móc się skupić na tych studiach, szczególnie na tym piątym roku i faktycznie, wiem, że trochę jestem nieodpowiedzialna, że rezygnuję ze studiów na piątym roku, dlatego że po prostu już szkoda tego jednego roku i mogłabym to dokończyć. Ale dla mnie ten piąty rok będzie i tak mimo wszystko bardzo wymagający, żeby napisać pracę, zdać wszystkie egzaminy, jeszcze dodatkowo mam jeden taki zaległy egzamin do napisania i po prostu stwierdziłam, że to nie jest dla mnie.

Decyzja ta może wydawać się dziwna, szczególnie że do końca roku zostało naprawdę niewiele, a kierunek ten jest niezwykle ważny w świecie biznesu i YouTube. Można dzięki niemu dowiedzieć się na przykład ciekawych informacji dotyczących praw autorskich i ich łamania.

instagram.com/wersow

W dalszej części filmu “Kiedy odbędzie się nasz ślub?! *gastrofaza*” Weronika stwierdziła, że teraz to już nie jest dla niej i nie czuje się na siłach, aby kontynuować studia.

Stwierdziłam, że teraz to już nie jest dla mnie, w sensie, że nie czuje się po prostu na siłach, żeby to dokończyć, na razie. Do niczego nie jest mi to potrzebne, że nawet jeśli bym totalnie nie nagrywała na YouTube, nie byłabym influencerką i tak pewnie robiłabym coś innego. Tak naprawdę teraz mam  lata swojego życia najlepsze, i mam to swoje pięć minut, które muszę wykorzystać na maksa.

Wersow przyznała jeszcze, że aktualnie jej życie jest spełnieniem marzeń, ma propozycje wyjazdów i nie chce robić niczego na siłę i aby mieć papierek do pochwalenia się nim. Być może w przyszłości wróci do tego kierunku, ale na ten moment chce cieszyć się karierą.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka