w

Wiadomo, komu Mini Majk nie chciał “dawać atencji”. To prawdopodobnie przez tę dramę

Mini Majk ostatnio w jednym z wywiadów ujawnił, że odmówił udziału w podcaście.


W rozmowie w podcaście “Między seriami” Mini Majk wspomniał, że odmówił brania udziału w innym podcaście ze względu na to, jak prowadzona jest “działalność tej osoby w Internecie”. Youtuber wprost powiedział, że nie chciałby nawet wymieniać ksywki tego youtubera, by nie dawać mu atencji.

Video

Teraz już wiadomo o kogo konkretnie chodziło. Czy jest to jakieś zaskakujące? Raczej nie, z perspektywy Mini Majka zapewne chodziło o dramę z Paramaxilem, czy pytania o Paulinę.

O kogo chodziło?

Youtuberem, którego zaproszenia Mini Majk nie przyjął prawdopodobnie jest Szalony Reporter. On sam na to wskazuje w swoim najnowszym odcinku. Czyli zagadka rozwiązana już definitywnie. Sam Reporter wydaje się być ogólnie zaskoczony taką postawą Mini Majka – komentuje, że w sumie nie wie, co się w między czasie stało, bo mieli normalne kontakty.

Logicznym tropem jest wzięcie do podcastu Paramaxila, który ma otwarty konflikt z Mini Majkiem. Może też chodzić o ogólną otoczkę kontrowersji wokół Reportera, ale czy to mogłoby przeważyć – trudno powiedzieć.

Video

Dzisiaj Reporter wydaje się, że robi większe zasięgi od Mini Majka, natomiast oczywiście fortuna kołem się toczy i trudno powiedzieć, jak to będzie wyglądać za jakiś czas.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka