w

Widzowie Teamu X będą rozczarowani. Piosenki “Kapitan” i inne zniknęły bez powodu

Team X

Najpopularniejsze treści Teamu X znikają z platform streamingowych. Powód na ten moment pozostaje nieznany.


To, że Team X rozpadł się i nie będzie nowych wersji, to wie zapewne każdy. Oprócz tego ich kanał niedawno został przejęty, a wraz z nim do internetu trafiło sporo filmików, które nie powinny się tam znaleźć.

Zostały już usunięte, ale postanowiono, że z serwisów znikną również inne, które nadal cieszyły się dość sporą popularnością wśród fanów Teamu X.

Team X powoli znika

Odpowiedzią na głośny projekt Ekipy od Friza miał być wydany przez agencję spotlight Team X, który faktycznie robił duże zasięgi. Ostatecznie jednak po trzeciej edycji został oficjalnie zakończony, a wraz z nim znikają najpopularniejsze treści. Chodzi tutaj o piosenki, które robiły wyniki na platformach streamingowych takich jak Spotify, a teraz są już tam niedostępne.

Po starych piosenkach został już tylko szary ślad, który nie da się kliknąć. Podobnie jest na Apple Music, ale na przykład, na YouTube wciąż są dostępne.

ZOBACZ – Wardęga ostro o Paulinie, byłej dziewczynie Mini Majka. Youtuberka musi to przełknąć

Niektórzy się cieszą, mówiąc, że to świetna wiadomość dla Polskiego rynku muzycznego, inni natomiast żałują, bo niektóre z nich faktycznie im siadały.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka