w

Popularny streamer Twitch potwierdza, że dostał ofertę walki od Fame MMA. Ujawnia, ile miał zarobić

Okazuje się, że kolejny streamer Twitch miał dostawać oferty od różnych federacji, w tym także od Fame MMA.


Fame MMA i inne federacje w pewnym momencie zaczęły dostrzegać, jak duży potencjał drzemie w streamerach Twitch. Obecnie nikogo nie dziwi już, ze masa osób dostaje albo dostawała w przeszłości oferty występu na gali.

Teraz kolejny, kiedyś popularny streamer, ujawnił, że miał konkretną ofertę stoczenia walki chociażby z Sylwestrem Wardęgą. Ale to nie wszystko, to on miał być potencjalnym przeciwnikiem Konopskiego czy Spysińskiego.

Streamer Twitch z ofertą walki w Fame MMA

Streamer, o którym mowa to “xntentacion”, osoba najbardziej kojarzona z szachów i tego, że jej popularność zwyczajnie przeminęła. Kiedyś Bartosz walczył o rekordy polski na TTV, dzisiaj musi się tłumaczyć z tego, dlaczego m.in. okłamywał widzów (przegranie pieniędzy u Friza).

Okazuje się, że w swoim peaku xntentacion miał dostał konkretny telefon od Boxdela, który proponował mu walkę z Wardęgą, Konopskim, Spysińskim, Mixerem. Jak sam xntentacion mówi, oferty pieniężne wahały się od 100 do 400 tysięcy złotych. Mniej miał dostać za Mixera, oczywiście więcej za pozostałych twórców.

Finalnie Bartosz odmówił, bo chciał rozwijać swoje projekty. Niestety skończyło się tak, że “hype” na szachy i samego xntentaciona przeminął. Z różnych względów, ale co ciekawe, streamer nawet tydzień temu otrzymał kolejną ofertę. Widać więc, że jego temat nie jest jeszcze taki przyklepany.

xntentacion rozmawiał z Wardęgą całkiem długo. Pojawiło się tam przynajmniej kilka ciekawych wątków, jak to, że streamer miał być kontraktowany przez Friza czy to, że faktycznie oszukał widzów przy sprawie z przegranymi ponoć pieniędzmi.