w

Wstawianie cy… swoich widzek wróciło do kolejnego polskiego youtubera

Po wczorajszym materiale pojawił się wątek następnego polskiego youtubera, który został wywołany do tablicy.


Wczorajszy film sprawił, że zaczęto jeszcze bardziej szukać. Okazało się, że jest autentyczna osoba posiadająca dwuznaczne rozmowy ze Stuu. Ludzie dostali jasny sygnał, że to wszystko prawdopodobnie nie zostało wymyślone.

I tak zaczęło się szukanie. Wielu youtuberów te kilka lat temu miało pozakładane konta na popularnym wówczas Asku, na których publikowali dość specyficzny content. Wtedy zapewne nie myśleli, że wróci to do nich z podwójną siłą.

Teraz już wiemy, że screeny wychodzą przynajmniej na 2 dodatkowych oprócz Stuu youtuberów. Są one w trakcie weryfikacji.

Publikowane kiedyś zdjęcia

Dzisiaj dosłownie wszędzie rozmawia się nie tylko o Stuu, ale i innym youtuberze. Cały X jest w postach o nim.

Dlaczego akurat DjPallaside? Na popularnym niegdyś Asku, pod nickiem „deejapallaside”, publikowane były zdjęcia widzek czy też po prostu dziewczyn często w samych stanikach lub nawet bez nich – wtedy ich „argumenty” były zasłaniane rękami.

Dzisiaj nie mamy nadal pewności, ile lat mają dziewczyny na zdjęciach, ale profil działalności najlepiej oddaje zdjęcie w tle na profilu:

Na samym profilu również znajdowały się te zdjęcia.

Nie pomagają też takie momenty z jego filmów:

Video

Trzeba wiedzieć z tego tyle, że jest tu mnóstwo zdjęć nóg, ale też i „argumentów” podpisanych nickiem youtubera. Jak to się jednak łączy ze wczorajszym filmem?

Na filmie Olciak93 pojawia się informacja o youtuberze, który miał dostać te pikantniejsze zdjęcia. Z jakiegoś powodu uznano, że może to być Pallaside. Podstawą zdają się być po prostu wspólne zdjęcia z przeszłości.

Od razu jednak te spekulacje ucięła sama Olciak93, która na swoich mediach społecznościowych skomentowała:

Pallaside również opublikował komentarz, który jednoznacznie wskazuje na to, że nie chodziło o niego:

Video

X: https://twitter.com/Venek__/status/1706281435714248928

Czyli chodzi najwyraźniej o kogoś innego. Sam fakt, że Pallaside wstawiał takie zdjęcia, jeszcze o niczym nie świadczy. Mógł weryfikować wiek widzek, choć użytkownicy X zdają się w to wątpić. Na pewno jednak mocno mu się przez to obrywa.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka