w

Wyciekły filmiki z zawodniczką Fame MMA, gdzie widać wszystko

Prawdopodobnie z jej niebieskiej platformy, ale te nagrania obecnie są dosłownie wszędzie.


Przeglądając różne miejsca nie sposób nie natrafić prawdopodobnie na nagrania prawdopodobnie zawodniczki tak samo Fame MMA, jak i swego czasu High League. Ludzie będą ją również kojarzyć z pięściarstwa. Wycieki to zasługa zapewne niebieskiej platformy.

Przecieki to stosunkowo norma. Ale chyba nikt nie sądził, że zawodniczka pokazuje dosłownie wszystko. Ale tak dosłownie. Wiele z kobiet nie decyduje się nawet na pokazywanie dekoltu, a tu… No wygląda na to, że zawodniczka pokazuje się cała. Chyba, że to jednak nie ona, bo i taka szansa jak najbardziej istnieje. Choć trudno byłoby podrobić ten tatuaż na ręce.

Wycieków coraz więcej

Nie potwierdzono jednocześnie tożsamości, bo wizerunek jest tutaj zakryty. Ludzie zastanawiają się, czy to przypadkiem nie przesada. Z drugiej strony po to jest niebieska platforma. W Polsce przyjęło się, że nie ma tam zbytnio czego szukać oprócz „softów”. No tutaj najwyraźniej jest inaczej.

Mnóstwo nagrań publikowanych jest na X, choć głównie chyba na Reddicie i Wykopie właśnie. Odszukanie ich nie jest trudne, bo z jakiegoś powodu nikt nawet nie próbuje ich zgłaszać.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka