w

Xayoo Industries tłumaczy, dlaczego nie podało mu ręki podczas przypadkowego spotkania

XI nadal ma niesamowicie mocną pozycję na Twitchu, ponoć sam Xayoo ma wrócić gdzieś w przyszłym roku. Ostatnio było dość głośno o sytuacji, w której XI miało olać jednego ze streamerów.


Na Twitchu wiele mówi się o Dubielu, Medusie i Franiu. Nic dziwnego, w końcu są to obecnie jedni z największych streamerów, jeżeli chodzi o „Obejrzane godziny”. W tym miesiącu Medusa nadal utrzymuje TOP 1, a Franio TOP 4.

Ostatnio bardzo dużą popularność zyskało przypadkowe spotkanie Dubiela i części Xayoo Industries.

Jak to faktycznie było?

Dubiel podczas streama przypadkowo wpadł na XI. Spotkanie wyglądało raczej chłodno, co potem potwierdzał youtuber. Finalnie w ogóle Dubiel stamtąd wyszedł.

Dzieciaki z TikToka uznały to jako olanie Dubiela i jego znajomych. Tylko Xayoo podał mu rękę przy wchodzeniu. Temat „olania” został nawet poruszony przez Boxdela. Klipy z tym były naprawdę popularne.

Jak to tłumaczy XI? Co zabawne, dzieciaki z TikToka mylą w ogóle Popo i Olszę. W każdym razie, słyszymy, że Dubiel patrzył się tylko na Xayoo, „a poza tym to nie jest nasz kolega”.

Klip: grubeshoty

Normalnie pewnie nikt nie zrobiłby z tego wielkiego szumu, gdyby nie fakt, że dzisiaj da się narzucić każdą narrację na TikToku, która potem jest forsowana dosłownie wszędzie.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka