w

Xayoo ujawnia, ile osób kupiło PPV z jego reflinka na Fame MMA. “Refy nie poszły generalnie dobrze”

Xayoo podczas swojego streama wspomniał, ile udało mu się sprzedać PPV z jego reflinka.


Xayoo na Fame MMA zaprezentował się naprawdę dobrze. Streamer nie pozostawił żadnych złudzeń co do swoich umiejętności i formy. Podczas ostatniej transmisji Xayoo podzielił się z widzami informacją o tym, ile osób kupiło PayPerView do Fame MMA z jego linka.

Z jakiegoś powodu zawsze jest to dla odbiorców interesującą informacją. Warto wspomnieć, że Fame 14 ponoć było rekordowe, jeżeli chodzi o sprzedaż PPV. Takie informacje podawali kolejni włodarze, choć dokładnych danych na ten temat jeszcze nie ma.

Ile PPV sprzedał Xayoo?

Xayoo wspomniał, że “refy nie poszły generalnie dobrze”, czyli influencerzy nie sprzedali tyle, ile mogli. Sam streamer ujawnił, że w jego przypadku z reflinka PPV zakupiło około 23 tysięcy osób.

Łatwo można więc policzyć, że przy standardowym pakiecie (29.99zł) wychodzi z tego 690 tysięcy złotych. Oczywiście Xayoo ma swój procent od sprzedaży, natomiast i tak kwota ta “robi wrażenie”.

Shot: Ankara Luki

Fame może być ogólnie zadowolone, skoro sprzedaż najprawdopodobniej odbywa się już z pominięciem youtuberów czy streamerów. Choć nadal 23 tysiące sprzedanych PPV to ogromna liczba, jak na jedną osobę. Szczególnie że Xayoo nie promował swojego linka jakoś niesamowicie często.