w

Chłopak, z którym była Queen Of The Black wyjaśnia, o co wczoraj chodziło. Youtuberka opuściła szpital

Wczoraj wieczorem Julia, znana jako Queen Of The Black, zaczęła publikować na swoim Instagramie koszmarne zdjęcia, pokazujące m.in. jej pocięte ręce.


Temat Queen Of The Black wywołuje bardzo wiele emocji, zarówno na Youtube, jak i na Twitterze. Wiadomo, że Youtuberka została wypuszczona do domu, a jej rany są powierzchowne. O tym pisał między innymi Sylwester Wardęga wskazujący na to, że decyzja o wypuszczeniu Queen Of The Black jest „szokująca”.

Sylwester poprosił także, by „twitterowe Julki” nie pisały na Twitterze nieprawdy, gdyż karetka była u youtuberki po 10 minutach od wrzucenia relacji.

Chłopak, z którym była youtuberką o sytuacji

Poniższa wypowiedź jest przedstawieniem wersji jednej ze stron. Zawsze warto poczekać na informacje również z innych stron. Wielokrotnie okazywało się bowiem, że w Internecie prawda zawsze leży pośrodku.

Chłopak, z którym miała być Queen Of The Black, przekonuje na swoim Instagramie, że Julia dała się podpuścić, wmówić sobie, że chłopak ma romans ze swoją byłą, co według niego jest nieprawdą.

Klip: cag

Sprawa jest bardzo skomplikowana, a youtuberzy i Internauci nie wiedzą, co o tym wszystkim sądzić. Bardzo dużo jest sprzecznych informacji, a każdy ma swoją wersję.

DołączObserwuj
Więcej z Youtube