w

Dawid Ozdoba wszystko przewidział? Kto to jest i o co chodzi z grą

Dawid Ozdoba odszedł w 2022 roku. Ludzie bardzo mocno zaczęli wówczas analizować jego filmy, które w wielu przypadkach po prostu zaczęły się spełniać.


Większość poznała Dawida Ozdobę za sprawą Fame MMA. Brał udział w pierwszej, jak i drugiej edycji. Dawid odebrał sobie życie, a przynajmniej taka jest oficjalna wersja, 3 października 2022 r. w Parku Picassa na warszawskiej Białołęce.

Dawid dodawał bardzo wiele filmów, często mówił o tym, jak branża influencerów jest zatruta, jak to całe środowisko się wzajemnie kryje i ma za uszami ogromne brudy. Pojedyncze wypowiedzi mogły wskazywać, że Dawid faktycznie mógł przewidzieć to, co się dzisiaj dzieje.

W sieci pojawia się masa nieprawdziwych, często krzywdzących informacji o Dawidzie. W przeszłości wiele osób go lekceważyło, teraz jest na ustach praktycznie wszystkich interesujących się Pandora Gate.

  • Informacje o Nikicie są nieprawdziwe
  • 22 nawiązuje do daty urodzenia partnerki Dawida

Dawid Ozdoba i numer 23

Dawid wspominał, że wszystko zacznie się od Daniela Magicala i tak faktycznie było. Gdyby nie sprawa Nikity i ucieczka do Amadeusza, to nie byłoby zapewne spiny pomiędzy Fagatą, a Wardęgą. I ten nie zasugerowałby łączenia kropek.

https://youtu.be/EoFAXERyync

Wiele z tych teorii, jakie pojawiają się w internecie jest mocno naciąganych. Nagle znalazły się osoby, które miały pisać z Dawidem. Tego nijak nie da się potwierdzić. Da się jednak potwierdzić to, że Dawid mówił o grze. Jednocześnie Ozdoba bardzo często mówił, że coś przewidział. Jego uniwersalne zwroty można było dopasowywać do wielu sytuacji.

Wszystko miało się wyjaśnić w 2023 roku. Ozdoba często do swoich filmów dodawał numer „23”. „Gra” odnosiła się do Internetu.

„W 2023 gra zwana internetem się skończy”

W tym roku miał zamiar opublikować swoją książkę, która opowiada o kulisach Fame MMA, Youtube jako takim. Wymieniani w opisach byli „Bombel, Adbusterek, Polaczek”.

https://youtu.be/EoFAXERyync

Dzisiaj choć książki nie ma, to jednak trudno zaprzeczyć, że wszystko się faktycznie wyjaśnia. Dodatkowo dziwnych zbiegów okoliczności jest po prostu bardzo dużo. O ile to faktycznie przypadki.

Sylwester Wardęga sam podczas streama mówił o tym, że swój materiał wrzucił w rocznicę odejścia Dawida Ozdoby. Jest też kwestia publikacji filmu Konopskiego.

Video

 

Tutaj robi się naprawdę dziwnie. Różne, niezależne źródła podają o liczbie „8”, jaka pojawiła się podczas pogrzebu. I tak, 8 października wypada dziś. Dziś też Konop wrzuci swój film. „Ósemka” była najprawdopodobniej pomyłką ze strony domu pogrzebowego.

Numer 8 pojawia się także na samym kanale Ozdoby z wizerunkiem Konopskiego:

Sam zawodnik mówił o swoim powrocie w 2023 roku, w innych filmach sugerował, że powraca w pełnię księżyca i właśnie ma miejsce największa afera w sieci, którą łatwo można dopasować do tego, co mówił swego czasu Ozdoba.

https://youtu.be/EoFAXERyync

3 października, czyli w dzień wrzucenia filmu Sylwestra nie było pełni, ta była jednak bardzo blisko, bo 29 września.

Dzisiaj jesteśmy w momencie, w którym wielu influencerów zaczyna podpinać się pod postać Dawida. Jedni robili to od dawna sugerując, że ten miał rację, inni właśnie sobie przypomnieli, że z nim pisali.

Jedną z osób, która często nawiązywała do Ozdoby i w sumie jako jedna z pierwszych wskazywała, że mógł wszystko przewidzieć był Natan:

Dzisiaj postać Ozdoby pojawia się nawet u Amadeusza:

Video

X: https://twitter.com/Venek__/status/1710837309828931954

Czy to wszystko się łączy? W branży na pewno były osoby, które wiedziały o „zatruciu” całej tej społeczności. Wiadomo było, że jest tam wiele sekretów, że konkretni ludzie dopuszczali się niemoralnych rzeczy. Ozdoba był jedną z osób, które o tym mówiły. Mało kto jednak wówczas go słuchał.

DołączObserwuj
Więcej z Youtube