w

Za co Daniel Magical został naprawdę zbanowany? Youtube na pewno dostał zgłoszenie na ten temat

Daniel Magical stracił kolejne swoje konto na Youtube. Liczba zakładanych przez niego kont przekroczyła już spokojnie 10.


Daniel Magical został wczoraj zbanowany przez Youtube podczas trwającej transmisji. Oficjalny powód nie jest znany, natomiast sam Daniel może się odwołać od tej decyzji. W każdym razie „PolskaRodzinka” ma już nowy kanał, który na ten moment osiągnął już 40 tysięcy subów.

Jeżeli ktoś myślał, że to koniec, to zdecydowanie nie będzie tak łatwo. Magical zakładał już wiele kont, a zbanowanie w tym przypadku kolejnego nie jest jakimś niesamowitym wydarzeniem. Kiedyś po prostu nie miał kto o tym informować.

Za co Daniel został zbanowany?

Choć powód nie jest znany, to influencerka Maja Staśko zdaje się przypisywać sobie zasługi za zbanowanie konta Magicznego. Wpis na Instagramie tworzy wrażenie, jakby to jej zapytanie prasowe było powodem blokady.

Czy faktycznie tak jest? Trudno powiedzieć. Podobnie było w przypadku Nitra, a tam okazało się, że chodzi o złamanie regulaminu w zupełnie inny sposób. O Magicalu było głośno również na boomerskich serwisach, więc to równie dobrze któryś z nich mógł mieć tutaj wpływ.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka