w

Ile zarabia sędzia w Fame MMA? Piotr Jarosz o stawkach, na jakie można liczyć za jedną galę

Jeden z najpopularniejszych sędziów powiedział, jak wygląda sprawa ze stawkami w Fame MMA.


To, że zawodnicy dostają więcej, niż w normalnych federacjach, wiadomo nie od dzisiaj. Czy to dotyczy także sędziów? Tak, w Fame MMA sędzia zarabia ogólnie więcej, niż w klasycznej, sportowej federacji.

Freaki to nie tylko większe pieniądze, ale i o wiele większa odpowiedzialność pod względem ilości osób zainteresowanych walkami. Za zawodnikami często idą rzesze fanów, które potrafią naprawdę uprzykrzyć życie.

Ile zarabiają sędziowie w Fame MMA?

Okazuje się, że w Fame MMA sędzia zarabia za całą galę maksymalnie po kilkanaście tysięcy złotych. Konkretna kwota nie padła, ale w rozmowie z Szalonym Reporterem, Piotr Jarosz na tekst o kilkudziesięciu tysiącach zanegował.

To jest kilkadziesiąt tysięcy?

Nie, nie.

Czyli krążymy wokół kilku, kilkunastu tysięcy złotych w rozliczeniu za jedną galę. Można by było podejrzewać, że jednak kasą będzie większa, bo odpowiedzialność i presja społeczna jest w tym przypadku ogromna.

https://youtu.be/QjLsmweEa9c

Warto wspomnieć, że sędziów jest kilka. Ich łączne wynagrodzenie przekracza więc te kilkadziesiąt, a może i 100 tysięcy. Z kolei pojedynczno nie zarabiają tak dużo, jak mogłoby się wydawać.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka