w

Za co Leksiu został wyrzucony z gali High League? Youtuber z Team X nie mógł obejrzeć walki

Leksiu, jedna z osób znanych głównie z Team X, została wyprowadzona przez ochroniarza.


Gala High League była zdecydowanie głośnym wydarzeniem. Co ciekawe, nie wszyscy mogli ją oglądać, nawet jeżeli mieli bilety. Leksiu, youtuber z Team X, chciał być jak najbliżej sceny podczas walki swojej koleżanki – Natsu.

Przeciskał się tam, gdzie nie było krzeseł. W efekcie został upomniany przez ochronę. Pomiędzy Leksiem a osobami “obstawiającymi” wydarzenie doszło do spięcia, w efekcie czego youtuber został wyprowadzony poza obiekt.

Leksiu wyrzucony z gali High League

Leksiu raczej nie kojarzy się z “dymami”, ale to właśnie on został wyrzucony z High League. Youtuber oficjalnie opowiedział o tym na swoim Instagramie.

(…) chcieliśmy stać przy ringu Nati, ale zaczęli nas przesuwać i kazali nam siadać na krzesłach. Akurat przy ringu nie było wolnych krzeseł, więc powiedziałem, że postoję. Ochroniarz się do mnie przysadził, trochę mu… Nie powinienem, trochę mu nagadałem, wziął mnie za fraki i wywalił.

Leksiu opowiada, że nie stało się nic strasznego, żałuje tylko, że nie mógł kibicować Natsu.

Shot: Ekipa Team X

High League zdecydowanie było sukcesem, choć w niektórych elementach widać było, że to pierwsza gala. Do tej pory Fame nie miało jakiejś wielkiej konkurencji. Wszystkie federacje raczej robiły gale bez jakiegoś wielkiego rozmachu i szumu. Widać, że High ma potencjał i będzie się tylko rozwijać.