w

Jak Sylwester Wardęga skomentował zaręczyny Wersow i Friza?

https://youtu.be/_MviH2Kzopc | https://youtu.be/7WqyzPz7FcM

W ostatnich dniach potwierdziły się informacje o tym, że podczas swojej trzeciej rocznicy Friz i Wersow się zaręczyli. Co na to Sylwester Wardęga?


Gdziekolwiek Wardęga by się nie pojawił, to praktycznie zawsze pada jakieś pytanie odnośnie Wersow, Ekipy czy samego Friza. Mimo upływu kolejnych dni temat ten nadal elektryzuje Internet, co było widać chociażby tuż po zaręczynach.

Dlatego nie dziwi fakt, że podczas wywiadów z High League Sylwester ponownie został zapytany o temat youtuberów. Tym razem konkretnie o samo zaręczenie się Friza z Wersow.

Co na to Wardęga?

Można się było spodziewać, że w którymś wywiadzie pojawi się temat influencerów i właśnie Ekipy. Nie trzeba było długo czekać. Na kanale MMAPLtv pierwsze pytanie dotyczyło zaręczenia się Friza i Wersow.

(…) fajnie, szczęścia im życzę. Widać, że Friz ją bardzo wspiera i to jest super, bo ja uważam, że związek jest i na dobre, i na złe i Friz udowadnia, że jest z Wersow nawet, gdy są problemy. (…) Nie, bardzo fajnie, życzę im szczęścia.

MMAPLtv

Wardęga powiedział coś, co ostatnio bardzo mocno wybrzmiało w Internecie. Ludzie dziwili się, że Friz publicznie nie wspiera w tym wszystkim Wersow, w ogóle nie odnosi się do sprawy. Zaręczynami pokazał wszystkim, że nie będzie się nawet zbytnio do tego odnosił, ale zdecydowanie jest za Weroniką. Na Twitterze youtubera pojawił się też wpis:

Ekipa teraz prawdopodobnie zajmie się swoimi kolejnymi projektami, co z resztą potwierdził sam Friz, również na Twitterze.

Póki co kompletnie nie wiadomo, co ma na myśli Karol, można się jedynie domyślać, że wakacje były odpoczynkiem przed ciężką pracą.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka