w

Zainteresowanie historią Holaka, streamera Twitch, jest naprawdę małe. Wyświetlenia po kilkunastu godzinach

Po kilkunastu godzinach od publikacji filmu o Holaku na głównym kanale High League materiał ma około 20 tysięcy wyświetleń.


Holak w teorii powinien być ciekawą osobą dla społeczności Twitcha. Przynajmniej z takiego założenia wyszło High League. Na oficjalnym kanale, dzień przed konferencją, opublikowano film z Holakiem.

Streamer opowiada tam o swojej historii, gdzie bardziej jest to rozprawianie nad całą sytuacją związaną z odejściem od Xayoo Industries. Niby ciekawe, ale zostało tam już tyle powiedziane, że ludzie nie za bardzo są tym zainteresowani. Tak wynika chociażby z oglądalności.

Wyświetlenia mogą dziwić

Film opublikowany kilkanaście godzin temu (19 w momencie pisania) obejrzany został 21 tysięcy razy. Oceny łapek nie są jakieś wiarygodne, ale mniej więcej pokazują, jak ten film został odebrany.

21 tysięcy wyświetleń w teorii ciekawego filmu może być zaskoczeniem i dla wielu osób z Discordów powiązanych z Twitchem jest. Masa ludzi w ogóle nie wie, że taki film został dodany.

Czy warto go oglądać? Jeżeli ktoś jest zainteresowany perspektywą Holaka, która jest wyciągana po raz któryś to tak. Sam Holak ma teraz spore wyzwanie w postaci utrzymania się w Internecie.

Ostatni stream odbył się kilkanaście dni temu i raczej nie był jakiś popularny. Pytanie, czy Holak da radę bez powracania do kwestii związanych z XI zaciekawić widzów.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Rozrywka