w

Zarobki na Move Federation. Leak o tym, ile zarabiają na tym youtuberzy i nie tylko

O zarobkach w Move Federation mówiło się już wiele miesięcy temu. Teraz zdaje się to znajdować potwierdzenie.


Move Federation ponoć nie wypłaca jakichś niesamowitych kokosów. 10 miesięcy temu Marcin Dubiel wspominał, że nie można porównywać zarobków z Move chociażby do Fame MMA. Teraz o zarobkach wypowiedział się Nitrozyniak.

Ten wskazał, że cała drużyna dostaje mniej więcej tyle, ile zawodnicy Fame MMA na walkach otwarcia. Potem wspomina o bardziej konkretnej kwocie.

Ile zarabia się na Move Federation?

Move Federation 2 zbliża się wielkimi krokami i mimo zaproszenia wielu naprawdę znaczących osób, to o wydarzeniu jest raczej cicho. Pojawiają się kolejne ogłoszenia piłkarzy i na pewno znajdzie to swoich odbiorców, ale oglądalność na ten moment nie jest jakaś oszałamiająca.

Nitro w jednym z wymienionych powodów takiego, a nie innego stanu rzeczy wspomina o wypłatach dla osób biorących udział.

Video

Klip: https://www.youtube.com/@RezinerSHOTY

Czyli influencerzy prawdopodobnie podchodzą do tego na zasadzie nie wielkich zarobków, a zrobienia czegoś innego, czegoś nietypowego i ciekawego. Na pewno dla części osób nawet i te 15 tysięcy będzie spoko wypłatą, ale dla większych postaci raczej nie są to pieniądze motywujące do jakichś niesamowitych przygotowań.

Jest też opcja, że konkretne osoby dostają inne wypłaty poza drużyną, bo i tak może być. Finalnie wypowiedź Nitra nie jest żadnym oficjalnym komunikatem ani potwierdzeniem.

Nitro też wspomina o tym, jak można by było to zrobić lepiej, natomiast dzisiaj, na chwilę przed kolejną edycją raczej nie ma czasu już na wielkie zmiany.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka