w

Zawodnik odchodzi z Fame MMA „Moje pożegnanie do najlepszych nie należało”

Jeden z zawodników, który trzykrotnie miał okazję walczyć w Fame MMA, mówi wprost, że odchodzi z federacji.


Jest to o tyle specjalny przypadek, że mowa o osobie bardzo mocno zaangażowanej w działalność Fame MMA. Był to zawodnik, ale też i człowiek czasem publikujący posty z oficjalnego konta Fame oraz zajmujący się kanałem na zlecenie federacji.

Ciekawe więc, że jak mówi:

Moje pożegnanie z federacją do najlepszych nie należało. Nie zaliczę go do miłych wspomnień przez kilka sytuacji, które miały miejsce. Ale prywatne kwestie pozostawię prywatne.

Odejście z federacji Fame MMA

Osobą, która nie pojawi się już w barwach Fame MMA, jest Patrykos. Postać, która przewijała się w tym świecie stosunkowo często, ale ludzie znają go bardziej z zaplecza.

Video

Film: https://youtu.be/1MdC0s5aJHU

Patrykos był odpowiedzialny za współtworzenie kanału Fame News, z którego federacja jakiś czas temu zrezygnowała. Został on przemianowany na „Trzy Po Trzy”. Co ciekawe, Patrykos nie wyklucza walk dla innej federacji i już ponoć są jakieś rozmowy w tym temacie.

Patrykos walczył trzykrotnie, na Fame MMA 9 z Ponczkiem, na Fame MMA 13 z Jakubem Pastaremczakiem i finalnie z Polakiem na Fame MMA 16. Od dłuższego czasu nie wchodził więc do oktagonu. Być może się to zmieni w innej federacji.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka