w

Zmiana TOP 1 na Twitchu w Polsce. 2 streamy Xayoo wystarczyły, by ten znalazł się w TOPce

Marzec minął bardzo szybko i chociaż Multi dominował przez większość miesiąca, to na koniec został wyprzedzony.


Na polskim Twitchu ponownie zmiany. Niektórzy poszli mocno do góry, inni musieli pogodzić się ze spadkiem. Zabawne, że dosłownie 2 streamy Xayoo wystarczyły, by ten znalazł się wśród najpopularniejszych kanałów poprzedniego miesiąca.

Dwa pierwsze miejsca były do przewidzenia, choć tak naprawdę zabrakło dosłownie jednej transmisji więcej, by Multi ponownie zajął TOP 1.

https://streamerzy.pl/

Różnica pomiędzy Multim, a Ewronem była bardzo mała. Na trzecim miejscu znalazł się Popo, któremu sporo dał IRL z Lublina.

Coraz więcej mówi się w ogóle o Ewronie i jego pozycji, jeżeli chodzi o stronę główną TTV. Różni streamerzy się tam pojawiają, ale dosłownie wszyscy spadają na dalsze “kafelki” w momencie, gdy odpala się Ewron. Jego widownia pochodzi także ze strony głównej, na której Popo, czy Multi nie bywają. Mniejsi twórcy zaczynają zauważać, że tak naprawdę główna nic im nie daje, bo zawsze w godzinach wieczornych pojawia się tam Ewron.

TOP 10 polskiego Twitcha

Ciekawe, że na 9. miejscu znalazł się Xayoo. Streamer uruchomił tylko dwie transmisje, a i tak dostał się do ścisłej TOPki. W sumie w marcu streamował przez 25 godzin dla średniej ilości widzów ponad 21 tysięcy.

https://streamerzy.pl/

Xayoo Industires w marcu było bardzo mocne, wiele miejsc w TOP 10 należało właśnie do chlopaków z XI.

TOP 10 streamerek to całkowita dominacja Kasix, która jest bardzo z przodu. TOP 3 dalej zajmuje Angela35 oraz Navcia.

https://streamerzy.pl/

U kobiet sytuacja jest dość stała, gdyby zrównać tutaj mężczyzn i kobiety, to Kasix znalazłaby się na 32. miejscu w rankingu ogólnym.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka