Przez cały sezon Warsaw Shore zarabiało się śmieszne pieniądze. Youtuberzy by wyśmiali

Rozrywka

Reklama

Zastanawialiście się kiedyś, ile zarabiali ludzie występujący w Warsaw Shore, popularnym programie rozrywkowym?


Warsaw Shore stało się dla wielu osób istną trampoliną, często porównywaną w branży do projektów pokroju Friza. Oczywiście tematyka była inna, ale efekt często ten sam – osoby, które tam zawitały dzisiaj w dużej części mają ustawione życie.

Do takich ludzi należy chociażby „Mała Ania”, która w WS była tak naprawdę od początku. Dzisiaj na Instagramie obserwuje ją ponad 520 tysięcy osób. Takie konto pozwala na otrzymywanie bardzo dobrych propozycji reklamowych.

Reklama

Ile zarabiało się za Warsaw Shore?

Reklama

Okazuje się, że pierwszy sezon był tak naprawdę niezbyt opłacalny. Jak wynika z wywiadu udzielonego w podcaście Marcina Zawady, za cały sezon uczestnicy dostali od organizatora całe 4 tysiące złotych.

Dzisiaj kwota ta nie wydaje dużą, jak na sukces, jaki finalnie odniósł program. Trzeba jednak brać poprawkę na to, że potem kwoty wynagrodzenia rosły, a konta uczestników na Instagramach były coraz większe i większe. Mogli więc zarabiać nie tylko za pojawianie się w klubach, ale także za reklamy na IG.

Video

TikTok: https://www.tiktok.com/@marcinzawada_podcast/video/7216438289824369946

Takie kwoty w telewizji to dość spore zaskoczenie, nawet dzisiaj uczestnicy programów na Youtube zarabiają więcej. Oczywiście działa to na zupełnie innej zasadzie, bo trudno wyliczyć, ile finalnie zyskują na zdobytej popularności.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej