w

Zyskała popularność na Twitchu przez pokazanie miejsc intymnych. Rok później jest nowym TOP 1

Pokimane przez miesiące uchodziło za najpopularniejszą streamerkę nie tylko Twitcha, ale i całego świata. To się jednak zmieniło.


Pokimane obserwuje na Twitchu ponad 7.5mln osób. Nic więc dziwnego, że streamerka uchodziła za tę najpopularniejszą. Kilka miesięcy temu została jednak wyprzedzona przez Valkyrae – youtuberkę, której transmisje były po prostu popularniejsze.

Valkyrae możecie kojarzyć przede wszystkim z Among Us, jej filmy mają miliony wyświetleń. W ciągu tych kilku miesięcy żeńska scena TTV bardzo się rozrosła, efektem czego było pojawienie się nowego TOP 1.

Kto wyprzedził Pokimane?

Mowa tutaj o Amouranth, streamerkę, którą większość Polaków będzie kojarzyć z akcji z psem sprzed roku. Wystarczyło kilka sekund i ban, by streamerce przybyło ponad 300 tysięcy obserwujących. To były dopiero początki tego typu wpadek.

Dzisiaj Amouranth wyprzedza Pokimane, jeżeli chodzi o popularność streamerek w kwietniu. Co ciekawe, jej transmisje po prostu ze spania nawet w tym momencie (16:00, 4 kwietnia 2021) ogląda 11 tysięcy osób.

W Polsce byłby to jeden z najpopularniejszych streamów ogólnie i choć w naszym kraju są “przedłużane”, to nie zdobywają one tak dużych wyświetleń. W każdym razie, to jest nowa, żeńska TOP 1 na TTV.

O kanale i treściach na nim można by było pisać długo, natomiast ostatnio najlepszą weryfikacją jest po prostu zajrzenie na popularniejsze klipy. W tym przypadku nie trzeba więcej dodawać.