w

Czy naprawdę warto obejrzeć nowe One Piece od Netflixa? Oceny są zaskakujące

Wiele osób ma już pierwsze odcinki, a nawet cały serial, już za sobą. Czy rzeczywiście warto obejrzeć One Piece?


Serialowa wersja One Piece, popularnego anime na całym świecie, było dość mocno wyczekiwaną premierą. Wiele osób było zaciekawionych tym, jak Netflix sobie poradzi z tą adaptacją.

Premiera One Piece na Netflixie miała miejsce wczoraj, 31 sierpnia 2023 roku. Zdecydowana większość ma już pierwsze odcinki za sobą. Czy seria sprostała oczekiwaniom? Oceny są na ten moment mocno zaskakujące.

Czy rzeczywiście warto obejrzeć nowe One Piece?

Wiele osób pokładało ogromne nadzieje w Netflixie gdy serial był jeszcze w produkcji. Zwiastuny bowiem zapowiadały serię naprawdę obiecująco. Fani anime tym bardziej nie chcieli, aby ich ulubiona animacja została łatwo zniszczona.

Okazuje się jednak, że… serial wypadł naprawdę rewelacyjnie. Premiera wyszła na tyle dobrze, że w sieci każdy chwali sobie produkcję, a na IMDb utrzymuje na ten moment 8,6 gwiazdek.

https://www.imdb.com/title/tt11737520/ratings/?ref_=tt_ov_rt

Mało kto rzeczywiście narzeka, a fani w swoich recenzjach piszą, że mieli nadzieję na klops, ale seria rzeczywiście pozytywnie ich zaskoczyła. Obsada według oglądających jest dobrze dobrana, animacje wyglądają świetnie, a fabuła, choć okrojona (serial ma jedynie 8 odcinków), to faktycznie przypomina „stare dobre” One Piece.

Oczywiście nie każdemu taka wersja serialu przypadnie do gustu. Warto wziąć wszystko z dystansem, bowiem nie wszystko w serialu zgadza się z oryginałem. Mimo to oceny po pierwszych 24 godzinach są zaskakująco dobre, a więc na pewno warto spróbować netflixowego One Piece.

DołączObserwuj
Więcej z Seriale i filmy