w

Deadpool 3 nie będzie Deadpoolem 3? Szykuje się zupełnie inny tytuł

Wygląda na to, że Deadpool 3, na którego wszyscy czekamy, zadebiutuje z zupełnie innym tytułem, niż oczekiwano.


Na trzecią część Deadpoola czekają praktycznie wszyscy fani MCU. Chociaż poprzedni rok nie przyniósł sukcesów dla samego studia, to filmy Marvela w tym i kolejnym roku już zdecydowanie powinny przywrócić zapał wśród ludzi.

Dopiero co w sumie mogliśmy usłyszeć o tym, że zdjęcia na planie Deadpoola 3 właśnie się zakończyły. Sam Ryan Reynolds, którego ponownie zobaczymy w roli głównego bohatera, chwalił się tym na swoim Instagramie – klik. A teraz wychodzą kolejne ważne informacje.

Deadpool 3, ale to zupełnie inny tytuł…

Wszyscy do tej pory byli przekonani, że trzecia część filmu będzie po prostu nosiła nazwę „Deadpool 3”, bez żadnych kombinacji i szczegółów. Wygląda jednak na to, że ludzie się mylili, co można wywnioskować po czapce, którą miał na sobie ostatnio reżyser produkcji, Kevin Feige.

Ludzie zauważyli, że na czapce ujawnione zostało nie tylko logo filmu, które będzie połączeniem masek Deadpoola i Wolverine’a, ale też tytuł filmu. Ujęcia są niestety jednak na tyle słabe, że nie da się go w ogóle rozczytać. Widać jednak, że nie będzie to tylko „Deadpool 3”.

Niektórzy gdybają, że tytuł może brzmieć „Deadpool i Wolverine”. Inni twierdzą, że widzą tam „Deadpool: Ears Acquired”, które miałoby być grą słów w związku z przejęciem Century Fox przez Disneya. Bardzo możliwe, że oficjalna nazwa filmu jak i jego pierwszy zwiastun zostanie ujawnione podczas nadchodzącego Super Bowl.

DołączObserwuj
Więcej z Seriale i filmy