Ellie w 2 sezonie The Last of Us zostanie zagrana przez inną aktorkę? Co z Bellą Ramsey?

Seriale i filmy

Reklama

Jako że 1 sezon The Last of Us już się zakończył, fani zaczęli zastanawiać się, czy Bella Ramsey pozostanie w serialu jako Ellie.


2 sezon adaptacji The Last of Us został zatwierdzony jeszcze podczas emisji 1 części serialu. Jak wiadomo, Pedro Pascal w serialu wcielił się w głównego bohatera, którym jest Joel, Bella Ramsey zaś została 14-letnią Ellie.

Jako że twórcy potwierdzili, że 2 sezon również będzie się opierał na fabule z 2 części gry, czas akcji zostanie przeniesiony o kilka lat do przodu. W grze Ellie ma wtedy 19 lat, a więc według ludzi aktorka w serialu na HBO również powinna wyglądać dojrzalej. Czy Bella Ramsey zostanie podmieniona na kogoś innego? Twórcy postanowili odpowiedzieć.

Kto zagra Ellie w 2 sezonie TLOU na HBO?

Reklama

To pytanie zaczęli sobie zadawać fani serii od razu po zakończeniu 1 sezonu, gdy emocje zaczęły powoli opadać. W teorii między 1. a 2. częścią gry mija aż 5 lat i mimo że Bella Ramsey jest już dorosła, to zdaniem wielu osób aktorka powinna wyglądać dojrzalej, by w ogóle było widać tę różnicę przeskoku w czasie i tego, że Ellie dorosła.

Reklama

Ostatnio twórcy postanowili odpowiedzieć na to pytanie. Wiele osób podejrzewało, że Ellie w 2 sezonie TLOU zostanie zagrana przez zupełnie inną aktorkę, a Bella odejdzie w zapomnienie. Z drugiej strony widzowie zdążyli już przywyknąć do Belli w roli Ellie i ich zdaniem nikt tak dobrze nie odzwierciedli bohaterki tak dobrze, jak ona.

Według Craiga Mazina i Neila Druckmanna widzowie nie mają się o co martwić, bo Bella Ramsey pozostanie w swojej roli Ellie też w 2 sezonie The Last of Us na HBO, o czym powiedzieli w rozmowie z Colliderem. Twórcy opowiedzieli też w wywiadzie dla Deadline o tym, jak mają zamiar „postarzyć” Bellę w roli 19-letniej Ellie.

Pali 6 paczek papiersów dziennie, a swoją mięsożerną dietę popija czystym whisky. Ma tylko 19 lat, co swoją drogą jest wiekiem Ellie z The Last of Us Part 2. Ludzie mówili: „Ona w ogóle nie wygląda jak Ellie”, ale ja na to nie zwracałem uwagi. Po prostu oglądajcie i zobaczycie. No i teraz wszyscy wiedzą.

Oczywiście wszystko było mówione w żartach, jednak widzowie z pewnością nie muszą się martwić tym, że Ellie w 2 sezonie TLOU nie będzie wyglądała na swój wiek. Zresztą jak zauważył Craig Mazin, Bella Ramsey jest w tym samym wieku, co Ellie w drugiej części gry. Nawet jeśli aktorka wygląda młodziej, to twórcy dołożą wszelkich starań, by wszystko wyglądało, jak należy.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej